• Drodzy Rodzice,

witamy serdecznie w programie Mali Wspaniali. Nasz program to nie tylko zajęcia z Waszymi dziećmi, czy testy sprawności, ale też działania dedykowane Rodzicom. Takim działaniem jest najbliższe szkolenie, na które serdecznie chcemy Was zaprosić.

Szkolenie jest bezpłatne i odbędzie się 14.12.2021 o godzinie 17:00 w formie spotkania online.

W czasie tego spotkania będzie można posłuchać naszych ekspertów oraz porozmawiać z nimi o ważnych aspektach rozwoju dzieci wieku przedszkolnego, w szczególności o zagrożeniach w dobie cyfryzacji oraz o sposobach radzenia siebie ze nieprzyjemnymi emocjami zarówno u dzieci jak i dorosłych. Dodatkowo przedstawiciel Fundacji - Koordynator Główny Programu Izabela Demczuk, opowie o samym programie oraz o tym co wydarzyło się w minionym roku szkolnym 2020-2021.

Dlaczego warto wziąć udział w tym spotkaniu?

We współczesnym świecie coraz częściej spotykamy się z różnymi przejawami agresji w różnych okolicznościach np. na szkolnych korytarzach, w mediach społecznościowych, na ulicy, w środowisku pracy. Niestety, w konsekwencji taka agresja zazwyczaj przynosi tragiczne skutki. Jakie? Czy istnieje skuteczny sposób zwalczania niniejszego problemu? Czy umiemy kontrolować złość? Jak to robić? Jak pracować z dziećmi grupowo i indywidualnie aby mieć satysfakcję i efekty wychowawcze? Na te pytania odpowie i pomoże nowa amerykańska metoda kontrolowania złości „ART.”, o której w drugiej części spotkania opowie nasz ekspert - Grażyna Kącka, psychoterapeutka, socjoterapeutka oraz Master Trener metody.

Jako rodzice, zapewne wiecie, że social media są najczęściej tym miejscem, gdzie młodzież realizuje swoją potrzebę akceptacji próbując odnaleźć twierdzące odpowiedzi na pytania: czy jestem lubiany/a, czy jestem ważny/a czy jestem istotny/a.

Na czym polega problem tego sposobu? Jak wspierać dzieci i młodzież, która uczestniczy w tej złudnej pogoni za doskonałością? Jakie są skutki iluzorycznej kreacji swojego wizerunku w social mediach? Jakie mechanizmy psychologiczne towarzyszą temu procesowi? Na wszystkie powyższe pytania oraz zadawane przez Państwa zostanie udzielona odpowiedź przez Panią Magdalenę Duszyńską, psychologa dziecięcego i specjalistę ds. bezpieczeństwa dzieci w sieci – w trzeciej części spotkania.

Nasze spotkanie może potrwać do 3 godzin. Nie ma potrzeby, aby wcześniej się na nie zapisać, jedynie należy kliknąć ten link:

Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania

Przeniesie on nas prosto na szkolenie, które odbędzie się na bezpłatnej, popularnej platformie internetowej Microsoft Teams (jedynym ograniczeniem jest możliwy maksymalny udział 300 osób – decyduje kolejność wejścia). Prosto, szybko i wygodnie!

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wzięcia aktywnego udziału w naszym szkoleniu.

Zespół Fundacji Mali Wspaniali

Jeśli nie podawałeś/łaś swojego adresu e-mail przy rejestracji do portalu MaliWspaniali zignoruj tę wiadomość.

Fundacja Mali Wspaniali ul. Ślężna 2 - 24, 53-302 Wrocław fundacja@mali-wspaniali.pl

Odwiedź nas na: