zDolny Krasnal

PRZEDSZKOLE   NR  133

im. zDOLNY KRASNAL

Nie idź przede mną, bo mogę nie nadążać.

Nie idź za mną, bo nie dam rady poprowadzić.

Idź obok mnie i po prostu, bądź moim przyjacielem.

Albert Camus

Wiadomości

• Zapraszam do oglądnięcia bardzo ciekawej konferencji na temat wyboru publikacji dla naszych dzieci.

•  CZEKAMY NA PRZEDSZKOLAKÓW OD  1 WRZEŚNIA (PIATEK)

UWAGA

Podpisywanie umów na rok szkolny 2017/2018  - 30 i 31 sierpnia w godz. 8.00 - 14.00 lub od 4 wrzesnia w godz. pracy przedszkola.

•   UWAGA RODZICE

Grupy II, III, IV, V rozpoczęły zajęcia INFORMATYCZNE. Rodzice moga zobaczyć i ocenić pracę dziecka na str.

www.multimedia.eduempiria.pl