zDolny Krasnal

PRZEDSZKOLE   NR  133

im. zDOLNY KRASNAL

Nie idź przede mną, bo mogę nie nadążać.

Nie idź za mną, bo nie dam rady poprowadzić.

Idź obok mnie i po prostu, bądź moim przyjacielem.

Albert Camus

•          UWAGA

Zebranie rodziców w grupach 25.09.2017 godz. 17.00

• Zapraszam do oglądnięcia bardzo ciekawej konferencji na temat wyboru publikacji dla naszych dzieci.

•  CZEKAMY NA PRZEDSZKOLAKÓW OD  1 WRZEŚNIA (PIATEK)

UWAGA

Podpisywanie umów na rok szkolny 2017/2018  - 30 i 31 sierpnia w godz. 8.00 - 14.00 lub od 4 wrzesnia w godz. pracy przedszkola.